Şirketinizin daha doğru adımlar atmasına yardımcı olmak adına, sizlere Yurtiçi ve Yurtdışı danışmanlığı, ithalat ve ihracat danışmanlığı, vize danışmanlığı, profesyonel ofis çözümleri, uluslararası şirket temsilciliği hizmetleri vermekteyiz. Doğru hedefe bizimle koşun.

Konusunda uzmanlaşmış deneyimli mütercim-tercüman kadrosu. Tüm dünya dillerinde, hızlı ve kaliteli tercüme hizmetleri sunmaktayız.

Kendi işinizle ilgili olarak, ticari, teknik, hukuki, resmi, bilimsel vb. Olarak sözlü, yazılı yada simultene tercüme ve çeviri ihtiyaçlarınızın profesyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışı içinde yapılmasını istiyorsanız; doğru adrestesiniz.

Müşterilerimizle aramızdaki ilişkiler güven temellidir. Gelişen teknolojik yeniliklerle kendimizi zenginleştirerek, sizlere kusursuz ve zamanında iş teslim etmek bizim prensibimizdir. Müşteri memnuniyeti herşeyden önemlidir.

'wir sprechen die gleiche Sprache.
Aynı dili konuşuyoruz'

Hakkımızda

Dünya Dilleri Tercüme İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, 1980'den bugüne belli başlı tüm dünya dillerinde tercüme konusunda uzman geniş ve yetkin mütercim kadrosuna bulunmaktadır. Müsteşarlıklar ,yerli ve yabancı bir çok özel şirket ve firmaların yanı sıra resmi devlet kuruluşlarının; TRT Hukuk Müşavirliği, T.O.B.B , Başbakanlık Proje Uygulama Birimi ,Atom Enerji Kurumu, Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı ,Şeker Fabrikaları, Botaş ,Milli Piyango ,Gümrük Müsteşarlığı, TPAO ,Shell vs. yurtiçi ve yurtdışındaki şirketlerin ve holdinglerin tüm çeviri işleri ve Danışmanlık Hizmetlerini uzun zamandan beri en iyi şekilde yerine getirmeye devam etmektedir.

Konusunda uzmanlaşmış deneyimli mütercüm-tercüman kadrosu.Tüm dünya dillerinde ,hızlı ve kaliteli tercüme hizmetleri sunmaktayız...

Tüm Dünya dillerinde noter tasdikli(yeminli) tercüme hizmetlerimizin yanı sıra Ardıl-tercüme, simultane tercüme hizmetlerimizde mevcuttur.

Dünya Dilleri’nin 30 senelik profesyonel birikimleriyle siz müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmetimizde, sürekli gelişmeyi hedefleyen kişi ve kurumlara yönelik olarak uyguladığımız danışmanlık hizmetimizdir.

Biz Dünya Dilleri olarak sunduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda, şirketleri Dünya standartları seviyesine getirmeyi ve en kısa vadede geri dönüşüm sağlamasını amaçlıyoruz.

Sizlerin bize güveni sayesinde ,30 yıla aşkın süredir hizmetimizi eniyi şekilde sunuyoruz.

Saygılarımızla..