Şirketinizin daha doğru adımlar atmasına yardımcı olmak adına, sizlere Yurtiçi ve Yurtdışı danışmanlığı, ithalat ve ihracat danışmanlığı, vize danışmanlığı, profesyonel ofis çözümleri, uluslararası şirket temsilciliği hizmetleri vermekteyiz. Doğru hedefe bizimle koşun.

Konusunda uzmanlaşmış deneyimli mütercim-tercüman kadrosu. Tüm dünya dillerinde, hızlı ve kaliteli tercüme hizmetleri sunmaktayız.

Kendi işinizle ilgili olarak, ticari, teknik, hukuki, resmi, bilimsel vb. Olarak sözlü, yazılı yada simultene tercüme ve çeviri ihtiyaçlarınızın profesyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışı içinde yapılmasını istiyorsanız; doğru adrestesiniz.

Müşterilerimizle aramızdaki ilişkiler güven temellidir. Gelişen teknolojik yeniliklerle kendimizi zenginleştirerek, sizlere kusursuz ve zamanında iş teslim etmek bizim prensibimizdir. Müşteri memnuniyeti herşeyden önemlidir.

Tercüme

Dünya Dilleri olarak; daima müşteri memnuniyeti temel ilkemiz olmuştur.En Doğru ve en ekonomik yolları müşterilerimize sunmak günümüz iletişim yollarını kullanarak (internet ortamı, kargo vb.) müşterilerimize en hızlı hizmeti vermek temel prensibimiz ve misyonumuz olmuştur.

30 senelik bilgi birikimimizle sadece Türkiye'nin değil, tüm dünyanın tercüme gereksimini gidermeye çalışıyoruz, bunca senelik tecrübemizi, 21.yy standartları ve yenilikleriyle birleştiriyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz ve bizi tanımaya çalışan potansiyel firmalarla beraber hergün gelişiyor ve kendimizi yeniliyoruz. Teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak ,siz değerli müşterilerimize kendi alanlarında uzman kadromuzla daima en iyi, en güvenilir, en kaliteli ,en hızlı hizmeti, ve daima sizlerle beraber olmayı amaçlıyoruz.

Bizimle beraber olan tüm müşterilerimize ve bizimle olmayı düşünen tüm firmalara teşekkür ederiz.

Tercüme Hizmetlerimiz

Simultane Tercüme

Simültane çeviride, çevirmen içinde mikrofon ve kulaklık olan bir çeviri kabininde yeralır. Konuşmacının söylediklerini kulaklığı aracılığıyla duyar ve aynı anda hedef dile çevirir; çevirisi mikrofon aracılığıyla dinleyicilere iletilir.

Edebi Çeviri

Edebi Çeviri; Makale, Şiir, Roman, Tiyatro ve benzeri konularda edebi metin ve kitapların çevirileri başta olmak üzere pek çok dilde konularında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Hukuki Çeviri

Tüm dillerde, yeminli, hukuki sözleşmeler, mahkeme kararları vs. tercümeler.

Ticari Çeviri

Sözleşmeler, bankacılık, finans işlemleri, ticari teklifler, dokümanlar, uluslar arası taahhütler, ihaleler, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar toplantı tutanakları v.b yazışma tercümeleri, konularında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Akademik Çeviri

Her konuda yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, ödevler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar v.b. konularda, akademisyen ve öğrencilere verilen tercüme hizmetimizdir.

Tıbbi Çeviri

Teknik şartnameler, Bilimsel çalışmalar, Tıbbi bilgi gerektiren çeviriler, İlaç prospektüsleri, Kullanım kılavuzları, Teknik çizim ve formüller içeren tercümeler bu branşlarda uzmanlaşmış ve yüksek öğretim görmüş tercümanlarımız tarafından tercüme edilir.

Web Sitesi Çevirisi

Web sitesinin sadece tercüme edilmesi yeterli olmadığından, yazıların, hizmetlerin ve ürünlerin tercüme edilen dilin ülkesine göre yerelleştirme işlemlerini de profesyonelce yapmaktayız.