Şirketinizin daha doğru adımlar atmasına yardımcı olmak adına, sizlere Yurtiçi ve Yurtdışı danışmanlığı, ithalat ve ihracat danışmanlığı, vize danışmanlığı, profesyonel ofis çözümleri, uluslararası şirket temsilciliği hizmetleri vermekteyiz. Doğru hedefe bizimle koşun.

Konusunda uzmanlaşmış deneyimli mütercim-tercüman kadrosu. Tüm dünya dillerinde, hızlı ve kaliteli tercüme hizmetleri sunmaktayız.

Kendi işinizle ilgili olarak, ticari, teknik, hukuki, resmi, bilimsel vb. Olarak sözlü, yazılı yada simultene tercüme ve çeviri ihtiyaçlarınızın profesyonel ve kaliteli bir hizmet anlayışı içinde yapılmasını istiyorsanız; doğru adrestesiniz.

'wir sprechen die gleiche Sprache.
Aynı dili konuşuyoruz'

Müşterilerimizle aramızdaki ilişkiler güven temellidir. Gelişen teknolojik yeniliklerle kendimizi zenginleştirerek, sizlere kusursuz ve zamanında iş teslim etmek bizim prensibimizdir. Müşteri memnuniyeti herşeyden önemlidir.

Danismanlik Hizmetlerimiz

Yurtdışı yatirim danismanligi

Yurtdisi Sirket Kurulumu:
Şirket kurulumu yada şube kurulumu için gereken evrakların hazırlanması, tercüme edilmesi, ilgili makamlardan izinlerin alınması, ve yurtdışı şirket kurulumunuz için gereken tüm altyapının hazırlanması.

Yurtdısı Yatirim Firsatlari:
Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere, yatırım fırsatları araştırmaları, ihaleler ve teşviklerin araştırılması, Pazar araştırmaları, Ülkelerin politik ve ekonomik durumlarının incelenmesi ve sizlerin daha güvenli yatırım yapabileceğiniz bölgelerin seçilmesi.

İthalat ve İhracat danışmanlığı

İthalat Danismanligi:
İthal etmek istediğiniz ürünlerin araştırılmasının yapılması ve gümrük problemlerinin çözülmesi.

İhracat Danismanligi:
İhracat yapmak istediğiniz ürün için pazarların araştırılması ve karşılaşabileceğiniz zorlukların çözümlenmeleri.


Vize Danışmanlığı

Türk vatandaşlarına vize uygulayan tüm ülkeler için vize danışmanlığı

Gerekli evraklarin hazirlanmasi.


Ofis Cozumleri

Ankara’da ve Irak’ta ofis ihtiyacı olan şirket yetkilileri için ofis temini


Uluslararası şirketlerin Türkiye Temsilciliği